Korzystanie z witryny accfin.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.
Akceptuje Polityke plików cookies (Nie pokazuj mi wiecej tego powiadomienia).
English French
  • ACCFIN Sp. z o.o. jest podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych, wpisanym na listę Krajowej Izby Biegłych Rewidentów pod numerem ewidencyjnym: 3437 oraz posiadajacym licencję Ministerstwa Finansów nr 4453/03.
  • Nasza wiedza, poparta doświadczeniem w prowadzeniu ksiag oraz w doradztwie podatkowym, gwarantuje wysoki poziom oferowanych usług. Znajduje to odzwierciedlenie nie tylko w zaufaniu naszych klientów, ale także w ich stopniowo poszerzającym się kręgu, z czego jesteśmy bardzo dumni.
  • Jesteśmy elastyczni, a nasza oferta skrojona jest na miarę i ukierunkowana na określone potrzeby każdej firmy, ponieważ każdą firmę traktujemy indywidualnie. Wierzymy, że stabilny rozwój Państwa Firmy jest podstawą naszej działalnosci i naszym wspólnym sukcesem.
  • Wszelkie usługi z zakresu rachunkowości finansowej oraz badania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych wg polskich i międzynarodowych standardów rachunkowosci, świadczymy w sposób kompleksowy i profesjonalny, a powierzenie nam prowadzenia ksiąg rachunkowych i innych obowiązków nałożonych przez przepisy, pozwoli Państwu znacząco obniżyć koszty i skoncentrować się na podstawowej działalnosci Państwa firmy.
  • Gwarantujemy rzetelność i odpowiedzialność w prowadzeniu spraw naszych Klientów. Zaskoczymy Państwa szybkością działania i atrakcyjnymi cenami!
 
 

Copyright Accfin 2009. All rights reserved.